ENKM Osobnosti Vítězslav Mrhal

Vítězslav Mrhal

Národnost

česká

Datum a místo narození

* 17. 11. 1930, Kroměříž

Datum a místo úmrtí

† 26. 2. 2014 (83 let), Kroměříž

Obor působení

politika

Zaměstnání

1970–1976 předseda MNV - starosta Kroměříže (KSČ)
v devadesátých letech byl starostou v Honěticích

Působil(a)

Kroměříž

Pohřben(a)

Kroměříž 21/118, poloha hrobu na mapě
Vítězslav Mrhal, zdroj: Stáli v čele města Kroměříže v letech 1896-2006. Kroměřížský zpravodaj. 2007, (2).s. 32-33.
zdroj: Stáli v čele města Kroměříže v letech 1896-2006. Kroměřížský zpravodaj. 2007, (2).s. 32-33.

Hrob

zdroj: Patka 14.8.2021
zdroj: Patka 14.8.2021

Zdroje

Regionální autority: Vítězslav Mrhal. In: Knihovna Kroměřížska: katalog [online]. [cit. 2021-08-10]. Dostupné z: kromeriz.tritius.cz

Stáli v čele města Kroměříže v letech 1896-2006. Kroměřížský zpravodaj. 2007, (2).s. 32-33.

Naposledy aktualizováno: 1. 8. 2022